Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych projektu dokumentu "Powiatowy Program Rozwoju Pieczy Zastępczej w Powiecie Lipnowskim na lata 2021-2023".

Konsultacje rozpoczynają się w dniu 12.01.2021 roku, zakończą się dnia 25.01.2021 roku. Celem konsultacji społecznych jest zebranie opinii i ewentualnie wprowadzenie uwag w związku z przygotowaniem projektu „Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej w Powiecie Lipnowskim na lata 2021 – 2023”.

W związku z powyższym zapraszamy przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, fundacji, podmiotów prowadzących działalność na rzecz dziecka i rodziny w powiecie lipnowskim do zgłaszania opinii, propozycji i uwag do projektu ww. Programu.

Podczas konsultacji społecznych istnieje możliwość zapoznania się z projektem Programu oraz wyrażenia swoich uwag, opinii i wniosków, które należy przekazać za pośrednictwem formularza konsultacji do dnia 25.01.2021 roku.

  • drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • pocztą tradycyjną na adres: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Mickiewicza 58, 87 – 600 Lipno.

Poniżej znajdą Państwo projekt konsultowanego Programu oraz formularz konsultacji, na którym prosimy składać swoje opinie, uwagi i propozycje do projektu ww. dokumentu.

 

Projekt konsultowanego programu można pobrać tutaj.

Formularz konsultacji można pobrać tutaj.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach!